"Vyhořel jsem díky tomu, že jsem sice plnil pracovní cíle a dosáhnul kariérní úspěch, ale bylo to na úkor mého zdraví a vztahů s nejbližšími. Jsem rád, že už jsem zpět na správné cestě. Postupně se mi spravuje spánek a úzkosti. Kupodivu se v práci nic nezměnilo, přestože jsem spoustu věcí tzv. pustil. Už nepracuji 9-17 každý den a začal jsem vozit dceru na kroužek, což mne skutečně naplňuje. Nechápu, jak jsem mohl být tak slepý a nechal si ujít takové chvíle... Ivaně moc díky, že jsme se probral z pracovního perfekcionizmu, který mne okrádal o to nejcennější. “